به نام خدا


الکترو شایلی

مجموعه الکترو شایلی با  بیش از 15  سال تجربه مدیران خود با هدف تامین تجهیزات با کیفیت و مقرون به صرفه اقتصادی در سال 1398 تاسیس گردید.
در این راستا الکترو شایلی توانسته است نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش از معتبرترین برندهای تجهیزات برق و اتوماسیون صنعتی و سیستم های اعلام و اطفاء حریق را کسب کند، همچنین جهت آشنایی بیشتر با فعالیتهای این مجموعه مفتخریم به اطلاع برسانیم که با داشتن تخصص و کادر فنی و متعهد و مجرب همواره آماده ایم تا در امور مشاوره، طراحی، تامین لوازم و تجهیزات و خدمات پس از فروش نیاز های مربوطه را برآورده نماییم.
در انجام این خدمات الکترو شایلی از کمپانی های معروف و معتبر به شرح زیر که نمایندگی و عاملیت فروش آن ها را دارد استفاده می نماید :
 LS                                             ISBS

CHINT                                HYUNDAI

SCHNEIDER                         SIEMENS
همراه بی نظیر ، انتخاب سودمند
مشاوره جهت ارائه بهترین کالا با بالاترین کیفیت نسبت به نیاز مشتری

الکترو شایلی رضایت و پاسخگویی همه جانبه به مشتری را عامل موفقیت خود دانسته و مشتری را اول شریک خود می داند که به همین منظور کلیه محصولات ارائه شده دارای ضمانت نامه اصل بودن و تعهد خدمات پس از فروش نیز می باشد .
در همین راستا طی این مدت کوتاه این مجموعه توانسته است با صنایع مختلف اعم از :
نفت و گاز و پتروشیمی ، صنایع ماشین سازی ، صنایع ساختمانی ، صنایع خودرو سازی ، شرکت های توزیع ، شرکت های آب و فاضلاب ، صنایع دارویی و پزشکی ، شرکت های تابلوسازی ، شرکت های آسانسور سازی
همکاری نماید.